Μεγα Χορηγοι

ΒΙΚΟΣ COLA
TRUCKS ΜΑΡΑΓΚΟΣ SERVICE ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ
ΠΡΑΤΗΡΙΟ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΤΣΑΠΑΡΙΔΗΣ
ΕΜΠΟΡΙΟ ΤΟΥΜΠΕΛΗΣ
AUTO CONTROL ΚΤΕΟ
Ο ΜΥΓΔΟΝΙΑΚΟΣ ΦΕΤΟΣ ΘΑ ΤΡΕΧΕΙ ΜΕ ΤΑΧΥΤΗΤΕΣ MULTICAR

ΣΕ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟΥ ΕΘΝΙΚΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΟΙ ΚΑΡΑΝΤΑΚΗ & ΡΩΦΑΛΙΚΟΥ

09. 11. 19

Σε προπόνηση κλιμακίου της εθνικής νεανίδων στη Θεσσαλονίκη κλήθηκαν να συμμετέχουν η Δήμητρα Καραντάκη και η Στέλλα Ρωφαλίκου.

Σύμφωνα με την ανακοίνωση, οι δύο 17χρονες αθλήτριες του Μυγδονιακού, πασαδόρος και ακραία της γυναικείας ομάδας αντίστοιχα, συμπεριλαμβάνονται μεταξύ άλλων κοριτσιών στο γκρουπ του Βορρά που υπολογίζει ο ομοσπονδιακός προπονητής Γιαννακόπουλος Ανέστης.

Θα σημειώσουμε ότι αυτή είναι η πρώτη φορά στην ιστορία του συλλόγου για κλιμάκιο νεανίδων!

Η ανακοίνωση: 

Ο Ομοσπονδιακός προπονητής κ. Ανέστης Γιαννακόπουλος καλεί τις παρακάτω αθλήτριες σε συγκεντρωτική προπόνηση την Κυριακή, 10/11/2019 στο κλειστό ΔΑΚ Πολίχνης "Αλέξανδρος Νικολαΐδης" στις 21.15 (διάρκεια προπόνησης 21.30 – 23.30μ.μ).

Στυλιανή Αντύπα (ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση)
Ξανθίππη –Μαρία Τριανταφύλλου (ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση)
Ευαγγελία Γαροφαλάκη (ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση)
Αγνή Τριλυράκη (ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση)
Γεωργία Ωραιοπούλου (ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση)
Αγάπη Μπρούκς-Μπόγκο (Α.Σ ΑΡΗΣ)
Αλεξάνδρα Κωνσταντίνου (Α.Σ ΑΡΗΣ)
Όλγα Πετρινόλη (Α.Σ ΑΡΗΣ)
Δήμητρα Καραντάκη (ΑΕΣΜ Μυγδονιακός)
Στυλιανή Ρωφαλίκου (ΑΕΣΜ Μυγδονιακός)
Ευσταθία Αδάμου (ΧΑΝΘ)
Περσεφόνη Παπαδοπούλου (ΑΣ Ελπίς)
Αναστασία Χριστοδούλου (ΑΣ Ελπίς)
Τατιάνα Αρμουτσή (ΑΣ Ελπίς)
Ευαγγελία Κουμπούρα (Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός Σύλλογος)
Μαρία Μαργαριτοπούλου (ΕΑ Λαρίσης)
Κυριακή Τερζόγλου (Π.Α.Ο.Κ)
Κατερίνα Κοκότη (ΑΜΣ Αναγέννηση Νέου Ρυσίου)
Κωνσταντίνα Μπαλλογιάννη (ΜΕΝ Τούμπας)
Γεωργία-Μοδέστω Κοντογιάννογλου (ΠΟΓ Ηρακλής)
Άννα Γιορανίδη (ΑΠΣ Αίας).

Αθλήτρια που θα απουσιάσει λόγω αγωνιστικής δραστηριότητας να ενημερώσει το τμήμα Εθνικών ομάδων και Ομοσπονδιακό προπονητή.

Pin It
2019Mygd2low.jpg

ΑΓΓΙΞΑΝ ΤΗΝ ΚΟΡΥΦΗ ΟΙ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ ΤΟΥ ΜΥΓΔΟΝΙΑΚΟΥ

Ημιτελικοί του Πανελλήνιου Πρωταθλήματος Παγκορασίδων της ΕΟΠΕ. Λάρισα, 27/6/2019 - Τσιάνη Χρυσή, Αλμέτα Ιωάννα, Τουμπέλη Σοφία, Σωτηρίου Σοφία, Χατζηαντωνίου Βασιλική, Βεζύρη Ιωάννα, Γκουντή Παναγιώτα, Χατζηευστρατίου Μιχαέλα, Μπιτάρη Πασχαλία, Φυλακτού Βασιλική, Γιάμπαστου-Πουλέκα Αικατερίνη, Μαράνα Γεωργία.